Sada DuoLife Den a Noc


Den a Noc je možnost pro všechny, kteří chtějí oživit psychomotoriku svého organismu a dodat mu látky potřebné ke každodenním životním činnostem. 


Info video MUdr. Piotr Kardasz: 3:11 min 


DuoLife Vita C


DuoLife VitaC je řešení pro všechny, kteří hledají bezpečný způsob na zvýšení sebedůvěry a doplnění nedostatku vitaminů a minerálních prvků, kteří prostě chtějí mít radost ze života a dobít energii.


Info video MUDr. Piotr Kardasz: 1:47 min. 

elý popis

DuoLife Collagen


DuoLife Collagen Tekutý Collagen, obohacený antioxidanty, pomáhá kůži zachovat jadrnost a pružnost, chrání ji před příliš brzkým zestárnutím a přičiňuje se k udržení zdravých vlasů a nehtů. Přírodní Collagen zajišťuje optimální funkci kloubní chrupavky a kostí.


Info video MUDR. Piotr Kardasz: 2:12minDuoLife Chlorofil 


Je nabízen těm, kteří chtějí co možná nejdéle udržet svůj organismus v optimálním stavu. Pro svůj výjimečný účinek bývá nazýván „kapalnou energií“. Výjimečná kompozice plně přírodních složek umožňuje očistit lidské tělo z přebytečných toxinů. Přírodní chlorofyl alkalizuje prostředí uvnitř organismu. Příznivě ovlivňuje fyziologickou flóru, podporuje a posiluje imunologický systém, váže a eliminuje těžké kovy, a tím, že působí podobně jako probiotikum, pomáhá obnovovat a oživovat organismus, který je náchylný na dlouhodobý stres nebo jiná zatížení.


  Info video MUDR. Piotr Kardasz: 2:15min 

  DuoLife Aloes


  DuoLife Aloes je přípravkem (v tekuté podobě), který je založen především na dřeni z aloe, získané z listů této rostliny. Celek je obohacen medem a oregánem. O aloi se říká kudy teče, tudy hojí. 


   Info video MUDR. Piotr Kardasz: 2:07min   DuoLife My Blood Moja Krew


   DuoLife Moje krev je forma kapalné morfologie, která pomáhá udržovat správný stav červených krvinek a proces krvetvorby. Vaše morfologie odráží kvalitu Vašeho života.


   Info video MUDR. Piotr Kardasz: 2:12min   DuoLife Fiber


   DuoLife Fiber je doplněk stravy v tekuté podobě, který obsahuje komplex rozpustné vlákniny pocházející až ze 4 zdrojů, patentované originální přípravky z rostlinných výtažků:

   ASTRAGIN® – podporující vstřebávání živin z trávícího ústrojí

   BOSWELLIN®* – podporující omezování zánětlivých procesů ve střevech. Přípravek obsahuje nejkvalitnější přírodní složky a je bohatým zdrojem vlákniny. Zdraví prospěšné účinky jeho složek byly prokázány klinickými studiemi.


   SUNFIBER®** a FIBREGUM™*** podporuje optimální fungování trávicího ústrojí, střevní peristaltiku, upravuje vyprazdňování, pomáhá předcházet nadýmání a chronickým zácpám9. Podporuje růst prospěšných střevních bakterií rodu Bifidobacterium a Lactobacillus a tvorbu mastných kyselin s krátkými řetězci v tlustém střevě (tzv. postbiotik)10.


    Info video vědkyně Dr. n. farm Justyna Godyn: 23:12min


    Info DuoLife: 2:20min

    DuoLife Fiber Powder 20 x 10g do pokrmů


    DuoLife Fiber Powder je doplněk stravy v sáčcích (do pokrmů), které obsahují komplex rozpustné vlákniny ze 4 patentovaných složek a chráněnou původní nukleovou látku z kvasinek Saccharomyces cerevisiae. Obsahuje nejkvalitnější přírodní složky a představuje velmi bohatý zdroj vlákniny. Zdraví prospěšné účinky složek, které tento doplněk stravy obsahuje, byly prokázány klinickými zkouškami.


    Info DuoLife: 2:20min

    DuoLife Keratin Hair Complex


    Keratin Hair Complex je doplněk stravy v kapalné formě na bázi keratinu a přírodních složek rostlinného původu.

    Jediný dostupný doplněk na trhu k vnitřímu užívání. Mají mezinárodní patenty *.


     Info video MUDR. Piotr Kardasz: 2:12min     DuoLife RegenOil Liquid Gold™


     DuoLife RegenOil Liquid Gold™ je skutečné „tekuté zlato” mezi nejkvalitnějším oleji lisovanými za studena. Tím, co odlišuje DuoLife RegenOil Liquid Gold®, je jeho působení vycházející z kompozice 13 rostlinných olejů vybraných tak, aby fungovaly jako antioxidanty zvyšující trvanlivost omega mastných kyselin ve výrobku.


     Info video MUDR. Piotr Kardasz: 1:42 min

     SunVital® Natural KIDS Formula


     SunVital® Natural KIDS Formula uvádí na trh řadu produktů DuoLife Kids Formula pro nejmladší. Sirup obsahuje přírodní rostlinné složky a organický zinek.


     Info video MUDR. Piotr Kardasz: 1:24 min


     DuoLife Medical Formula ProImmuno®


     Podle vědeckých výzkumů mohou složky přípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® přímo přispívat k podpoře organizmu v boji proti virovým infekcím a infekcím bakteriálním. Mohou také podporovat organismus v boji proti zánětům doprovázejícím infekce. Působení mnoha použitých surovin bylo potvrzeno řadou vědeckých publikací a klinických studií.


      Info video psycholožka Alicja Sójka 16:05 min

      DuoLife Medical Formula ProMigren®


      DuoLife Medical Formula ProMigren® - je patantovaná formule, doplněk stravy, který obsahuje látky podporujících správnou funkci centrální nervové soustavy. Zlepšuje celkový stav organismu, zvyšuje jeho odolnost vůči negativním externím činitelům. Pozitivně ovlivňuje na tvorbu neurotransmiterů odpovědných mj. za udržení dobré duševní kondice.


      Info video MUDr. Piotr Kardas  8:15 min

      DuoLife Medical Formula ProStik® - NEW


      Doplněk stravy ProStik® díky své výjimečné formuli pomáhá udržovat svaly a klouby ve správném stavu a zajistit jejich pružnost a odpovídající schopnost pohybu. Doporučuji všem aktivně působícím lidem. 


      Info video MUDr. Piotr Kardas  8:15 min


      DuoLife Medical Formula ProSlimer®


      Doplněk stravy ProSlimer®, díky své inovační formuli a bohatým složkám podporuje boj s nadváhou. Podporuje metabolické procesy, napomáhá ke snížení tukové tkáně a regulaci vodního hospodářství v organismu.


      DuoLife Medical Formula ProCholterol®


      Doplněk stravy ProCholterol® je bohatým zdrojem přírodních látek umožňujících udržet cholesterol na optimální úrovni, podporuje oběhový systém, žíly a srdce. Je nezastupitelný pro ty, kteří mají potíže s krevním oběhem a cévami. Podporuje regulaci stavu lipidů a usnadňuje rozkládání tuku v organismu, chrání před jeho ukládáním na cévních stěnách.


      DuoLife Medical Formula ProCardiol®


      Doplněk stravy ProCardiol® je bohatý zdroj přírodních látek, jež se vyznačují svou schopností ochranného působení na celý oběhový systém. Podporuje činnost srdce, chrání cévy, napomáhá správné regulacji hladiny cholesterolu, pomáhá udržet optimální stav srdečního svalu, cév a žil.


      DuoLife Medical Formula ProSugar® 


      Doplněk stravy ProSugar® je nedocenitelný zdroj přírodních vitaminů, prvků a makro - i mikročástic podporujících správnou funkci lidského těla. Vysoký obsah biologicky aktivních složek usnadňuje metabolismus cukrů. ProSugar® pomáhá udržet cholesterol ve správném množství a snižuje chuť na sladkosti.


      DuoLife Medical Formula ProDeacid®


      Bohatý zdroj vitaminů, mikro a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxinů v našem těle. Podporuje regulace pH a umožňuje zachovat optimální kondici organismu.


      Info MUDr Piotr Kardasz  2:52 min 


      DuoLife Medical Formula ProRelaxin®


      Bohatý zdroj vitaminů, mikro a makročástic, jakož i prvků nezbytných pro správnou funkci organismu. Usnadňuje očišťování organismu, napomáhá k jeho regeneraci a chrání jej před patologickými změnami, které jsou výsledkem příliš vysoké koncentrace toxinů v našem těle. Podporuje regulace pH a umožňuje zachovat optimální kondici organismu.


       DuoLife Medical Formula BorelissPro®


       Doplněk stravy BorelissPro® je výborným zdrojem fenolových sloučenin, kyseliny chlorogenové, iridoidů, alkaloidů. BorelissPro®, díky příslušnému výběru složek a přísad inovační formule antioxidantů, která podporuje činnost preparátu, tento doplněk působí se zvýšenou účinností.


       DuoLife Medical Formula ProSelect®


       ProSelect® podporuje odstraňování volných radikálů z krve, zvětšuje její antioxidační schopnosti. Váže toxiny a pomáhá zachovat zdravá játra. 


       Info MUDr. Piotr Kardasz  2:59        DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®

       Prebiotikum, probiotikum a postbiotikum v jednom produktu


       DuoLife Clinical Formula ProBactilardii® je komplexní doplněk stravy složený ze 2 doplňujících se tobolek. Tobolka Synbiotic obsahuje prebiotika (v podobě vlákniny z akácie) a patentovanou probiotickou složku BACTILARDII® na bázi čtyř bakteriálních kmenů a jednoho kvasinkového kmene, jejichž životnost je zaručena do data exspirace výrobku. Tobolka Postbiotic – obsahuje postbiotika ve složce na bázi kyseliny máselné. 


       Více zde  19 min.

       DuoLife Clinical Formula ProOptical®


       Přípravek DuoLife Clinical Formula ProOptical® píše novou kapitolu v oblasti potravinových doplňků. Jedná se o zdroj přírodních látek chránících oči, v tobolkách s dvoufázovým prodlouženým uvolňováním. Přípravek obsahuje řadu látek, pro které byly zpracovány četné klinické studie, kterých se zúčastnilo více než 4200 pacientů.


       Osobní zkušenost: po měsíci jsem vyřadila kontaktní čočky. po druhém měsící užívání jsem vyřadila brýle přes den. K tomu jsem užívala Den a Noc. 


       Info MUDR. Piotr Kardasz 2 min.